Wersja Mobilna (Android) – porady

Usuwanie znalezionych aukcji

Standardowo usuwanie wszystkich znalezionych aukcji dokonujemy poprzez naciśnięcie przycisku ‘Usuń wszystkie’ pod listą ogłoszeń.
W przypadku gdy mamy ustawione automatyczne ukrywanie programu po usunięciu wszystkich program przejdzie to wyszukiwania w tle.
Czasami nie jest to pożądane, np. po usunięciu wszystkich chcemy coś zmienić w kryteriach, itp. W takim wypadku wystarczy dłużej przytrzymać
przycisk usuwania – aukcje znikną, jednak program pozostanie aktywny.

Usunięcie wybranej kategorii

Po określeniu kategorii czasami potrzebujemy jednak wykasować już wybraną. Jednak okno wyboru nie pozwala wybrać pustej, po naciśnieciu
przycisku ‘Anuluj’ dalej mamy ostatnio wybraną. Aby ją usunąć przytrzymujemy dłużej pole z nazwą, po chwili pojawi się menu gdzie można usunąć wpis.

Szczegółowe definiowanie kategorii

W większości wypadków wystarczy standardowy tryb definiowania kryteriów wyszukiwania, jednak w przypadku niektórych branż przydaje się dokładniejsze zdefiniowanie czego szukamy. W tym celu na wybranej nazwie kategorii przytrzymujemy dłużej to pole i z menu wybieramy szczegóły:

  

Podgląd zdjęcia aukcji

Co prawda na liście ogłoszeń jest prezentowane zdjęcie, jednak czasami przydaje się podejrzenie w lepszej jakości (wielkości) bez wchodzenia bezpośrednio do aukcji. W tym celu należy kliknąć bezpośrednio na zdjęcie (nie w tytuł aukcji), w ustawieniach musi być także zaznaczona opcja tego trybu:

  

Cisza nocna

W programie można ustawić automatyczne wyłączenie wyszukiwania np. w godzinach nocnych. Nie ma wtedy potrzeby ręcznego wyłączania i włączania ponownie. Opcja ta jest w ustawieniach głównych programu pod nazwą Cisza nocna.

 

monitor31-1024x698

KONTAKT

tel. 668 90 38 09

GG: 3820303

MobiGame 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone

Regulamin